02 Iul 2025

Am rămas plăcut surprins încă de la prima vizită. Mereu mi-a fost frică de dentiști și de durerea pe care o simțeam atunci când mergeam la aceștia, dar aproape că nu am simțit nimic. Am fost tratați cu profesionalism și atunci când o să mai avem nevoie sigur tot la ei voi apela cu încredere!

5.0
A fost această
recenzie utilă?