Descrierea ofertei

Одна из крупнейших компаний из Польши предлагает Работу на Фермы разведения уток и гусей.

Обязанности:

- Хозяйственная работа, связанная с уходом за утками и гусями;

- Опыт в мясной промышленности приветствуется (возможность получить сразу выше оплачиваемую должность).

Работодатель предлагает:

- Контракт без комиссионов;

- Зарплата от 14 зл нетто/ час + Бонусы;

- Жилье предоставляется Бесплатно;

- Медицинское и социальное страхование - Гарантировано;

- Питание за счет работодателя.

Все еще думаете, Звоните Срочно 022 42-11-11

Места быстро заполняютсяю!

www.lucrulegal.md

SRL "LETOR-GRUP" Seria A MMII Nr. 055443

#legal, lucru prin agenție, pașaport roman, Germania, fabrica, fabrică de mobilă, curat, servitoare, curățenie restaurante, agricultura, uzina de zincare, construcții, sudori, electricieni, lacatus, contract gratuit, producerea pieselor pentru masini, sortarea coletelor , fasadă, meșteri, beton, șoferi, stivuitor, depozitar, instalator sanitar (сантехник), ambalare, împachetarea hainelor, cultivarea florilor, depozit de haine, montarea anvelopelor, sortare haine, sortarea metalului, plantarea florilor, alimentație gratuită, cazare fără plată, Polonia, cu/ fără experiență, salariu stabil, salariu oficial, transport gratis, lucrări interioare, personal necalificat, femei/bărbați/cupluri, lucru la uzine, lucru la fabrică, lucru peste hotare, industria automobilelor, pachet social inclus, lucru bine plătit, premii, bonus, condiții bune

Comentarii (0)